Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Death Stranding Dijital Deluxe Sürüm

Death Stranding Dijital Deluxe Sürüm fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Death Stranding Dijital Deluxe Sürüm satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

439.00₺

Çıkış tarihi: Nov. 8, 2019
Geliştiren: Sony Interactive Entertainment Europe
Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Dijital Deluxe Sürüm şunları içerir:Tam oyunTam Avatar SetiDEATH STRANDING: Timefall (Zamanyıkım) (Death Stranding’in Dünyasından Oyun Müziği)**+ Sahne Arkası görüntüleriVe oyun içi eşyalar*:Altın “Ludens Maskesi” GözlüğüAltın Güç İskeletiAltın Herzemin İskeletAltın Zırh Plaka (Sv. 2)*Oyun içi eşyaları hikâyede ilerledikçe açın.** DEATH STRANDING: Timefall (Zamanyıkım) (Death Stranding Dünyasına Özel Oyun Müziği) para puan kodu, nasıl kullanılacağına dair talimatlarla birlikte 8/11/2019 tarihinde veya daha sonra PSN için hesap ile ilişkili alışverişte kullanılan e-posta adresine gönderilecektir. Para puan kodu Sony Music Entertainment tarafından sunulan bir internet sitesi aracılığıyla kullanılmalıdır. Albümü kullanmak için gönderilen veriler, Sony Music Entertainment'ın gizlilik politikasına tabidir: https://www.sonymusic.com/privacy-policy/.Efsanevi oyun yönetmeni Hideo Kojima’dan yepyeni ve çığır açacak bir PlayStation®4 tecrübesi.Ölüm Kıyısı’yla tamamen değişime uğrayan bir dünyayla yüzleş. Geleceğimizin dağılmış parçalarını taşı ve parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirecek bir yolculuğa çık.Başrollerde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner yer alıyor.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Ghost Of A Tale
114.00₺ 213.15₺
PS4
Outer Wilds
109.00₺ 127.85₺
PS4
Red Dead Redemption 2
469.00₺ 247.73₺