Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mafia: Definitive Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

155.40₺

PsnStore US

202.80₺

PsnStore ES

241.69₺

PsnStore UK

246.65₺

Çıkış tarihi: Sept. 25, 2020
Geliştiren: 2K
Yayıncı: 2K
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Mafia suç efsanesinin birinci bölümü - 1930’lar, Lost Heaven, ILSıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafia'da rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olur. Salieri'ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda avantajların çok büyük olduğunu görür.Bir Mafya Filmi Oynatın:Bir Yasak çağı gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin.Lost Heaven, IL:1930'ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.Yenilenen Klasik:Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziğine sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia.Mafia II ve Mafia III Definitive Edition'larda Tommy'nin Kostüm ve Taksisini açmak için Mafia: Definitive Edition'ı edinin.www.MafiaGame.com'dan daha fazla bilgi alın

None
None