Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Sinking City PS5

The Sinking City PS5 oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! The Sinking City PS5 oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. The Sinking City PS5 sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza The Sinking City PS5 satın al!

PsnStore US

429.50₺

PsnStore

475.00₺

PsnStore UK

478.52₺

PsnStore ES

512.91₺

Çıkış tarihi: None
Geliştiren: FROGWARES IRELAND LTD
Yayıncı: FROGWARES IRELAND LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
The Sinking City® PlayStation®5 şu geliştirmeleri içerir:- 4K (3840x2160) çözünürlük- Saniyede 60 kare- İyileştirilmiş aslına uygun grafikler- Çok daha hızlı yükleme süreleri- Yeni görevler- Merhametli Delilik DLC'si (Deluxe Sürüme dâhildir veya ayrıca satın alınabilir)- DualSense desteği bulunur!The Sinking City korkunun ustası H. P. Lovecraft evreninden esinlenerek açık dünyada kurulmuş bir macera ve araştırma oyunudur. Yarı batık Oakmont şehri doğa üstü güçler tarafından ele geçirilmiş. Siz bir özel dedektifsiniz ve şehri neyin ele geçirdiği gerçeğini ortaya çıkartmalısınız.- H.P. Lovecraft'tan esinlenilen kasvetli atmosfer ve hikaye.- Uçsuz bucaksız açık dünyayı yürüyerek, botla, dalgıç kıyafetiyle keşfedin...- Açık soruşturma sistemi sayesinde yüksek tekrar değeri: her bir vaka bir çok yolla çözülebilir, hareketlerinize bağlı olarak farklı bir şekilde sona erebilir.- Kâbus gibi yaratıklarla 1920'lerde dövüşmek için bir silah cephanesi.- Deliliğin arkasındaki gerçeği çözebilmek için akıl sağlığını yerinde tut.