Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Skyworld

Skyworld fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Skyworld satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

255.80₺

PsnStore

285.00₺

PsnStore UK

296.75₺

PsnStore ES

303.51₺

Çıkış tarihi: March 26, 2019
Geliştiren: VERTIGO GAMES
Yayıncı: VERTIGO GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Arizona Sunshine'ın yaratıcıları tarafından geliştirilen ödüllü Sanal Gerçeklik oyunu Skyworld'de, koca bir ordunun, hatta ejderhaların gücü parmaklarınızın ucunda. Dünyaların gökyüzünü parlayan yıldızlar gibi kapladığı bir yerde... Temelleri büyü olan, zamanın başlangıcı kadar eski ama halen capcanlı dünyalar... İblisler büyüsel güçlere duydukları açlığın etkisiyle, bir zamanlar bereketli toprakları olan bu gezegenlere yayılmıştı. Ufak bir orduyla başladıktan sonra bunları bir kraliyet seferi ile tüm Skyworld'lerden geldikleri karanlığa geri yollamak sizin elinizde.Sıfırdan Sanal Gerçeklik için geliştirilen Skyworld sizi savaşan bir krallığın başına geçirecek. Tüm kuvvetlerinizi Sanal Gerçeklikte oluşturun, tüm dünyaları fethedin ve çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza savaş açın.• Hikaye tabanlı harekatta tüm eşsiz Skyworld'leri fethedin• Seçtiğiniz savaş meydanında 1v1 çevrimiçi maçlarda yarışın• Kuvvetlerinize bağımlılık yapan gerçek zamanlı savaşlarda komuta edin

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Ghost Of A Tale
114.00₺ 213.15₺
PS4
Outer Wilds
109.00₺ 127.85₺
PS4
Desperados III
499.00₺ 218.06₺
PS4
Arise: A Simple Story
144.00₺ 144.00₺