Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Hero Must Die. Again

Hero Must Die. Again oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Hero Must Die. Again oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Hero Must Die. Again sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Hero Must Die. Again satın al!

PsnStore

99.40₺

PsnStore US

120.49₺

PsnStore UK

138.20₺

PsnStore ES

143.54₺

Çıkış tarihi: Feb. 26, 2020
Geliştiren: DEGICA CO., LTD
Yayıncı: DEGICA CO., LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Sen kahramansın, hatıranda kalan son şey iblis Guile ile dövüştüğün ve onu alt ettiğin, böylece de dünyayı kurtarıyorsun. Bununla birlikte, savaş esnasında öldün ve uğruna şeytan ile savaşa tutuştuğun kişiyi hatırlayamıyorsun. Çıkarttığın harika işlerden dolayı tanrılar işlerini yoluna koyman için sana beş gün daha verdi ama zamanın çanları hızlı çalıyor, gün geçtikçe gücünü yitiriyorsun. Ünlü yaratıcı Shoji Masuda (Linda³, Oreshika), yaşlanma ve ölümle ilgili destansı bir anti RPG ile geliyor. - Kahramanın en güçlü halinde başladığı ve zaman geçtikçe gücünün azaldığı fantezi anti RPG - Kahramanın ne başardığına bağlı olan 50'den farklı cenaze töreni (son) - 8 benzersiz kahraman, her birinin kendi kişiliği ve nedenleri var. Koruduğun hangisiydi? - Kısa bir süre önce kurtardığın dünyayı ziyaret et ve mümkün olan en iyi geleceğe götürmek için kalan sorunları çöz.