Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Assassin's Creed Chronicles: Russia

Assassin's Creed Chronicles: Russia oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Assassin's Creed Chronicles: Russia oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Assassin's Creed Chronicles: Russia sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Assassin's Creed Chronicles: Russia satın al!

PsnStore US

85.83₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: Feb. 9, 2016
Geliştiren: UBISOFT ENTERTAINMENT SA
Yayıncı: UBISOFT ENTERTAINMENT SA
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Suikastçı Nikolaï Orelov olarak oyna ve simgesel propaganda sanatı tarzında 1918 Rusyasında savaş.• Ekim Devriminin neticesinden kurtul ve değişen Rusya'da seyahat etEkaterinburg'da başla ve Düşes Anastasia'yla Ipatiev evinden kaç. Leon Trotsky ile tanışıp Kremlin'e sız.• İnteraktif gizlenme sistemleriyle özel 2.5D modern ortamda Suikastçı olmanın heyecanını yaşa20. yüzyılda asansörler, telefonlar, telsiz ve tuzak telleri gibi modern mimari ve interaktif gizlenme sistemleriyle yepyeni modern bir ortamı keşfet.• Eşsiz oyun tarzlarıyla oynanabilir karakterler Nikolaï ve Anastasia arasında geçiş yapÜstün nişancı Nikolaï olarak hedeflerine pusu kur ve özel tüfeğinle uzak mesafelerden mayınları patlat. Nikolaï'ın elektrikli şok veren ve elektronik bileşenleri bozan Mekanik Vincini kullan. Veya sızma becerileriyle Anastasia'yı oynayarak özel Sarmal Bıçağı dahil güçlü yeteneklerini keşfet.Oyun içi satın alma opsiyonu1 Oyuncuminimum 3 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2015 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Assassin’s Creed, Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺