Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Pierhead Arcade

Pierhead Arcade fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pierhead Arcade satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

126.01₺

PsnStore UK

140.89₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

151.01₺

Çıkış tarihi: Jan. 30, 2018
Geliştiren: ARCHIACT INTERACTIVE LTD
Yayıncı: ARCHIACT INTERACTIVE LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
- Klasik jetonlu oyunları oyna.- Küresel lider panolarında çekişmeye gir!- Hediye mağazasından dijital oyuncakları, kazandığın biletleri kullanarak al.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pPlayStation®Move hareket kontrol cihazı ve PlayStation®Camera gereklidir.Bu ürünü oynamak için PlayStation®VR ve PlayStation®Kamera gereklidir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2017 Mechabit Ltd. All rights reserved© 2017 Archiact Interactive Ltd. All rights reserved. Archiact, the Archiact logo and certain other content are the trademarks and the other intellectual property of Archiact Interactive Ltd. in Canada and other countries.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Desperados III
499.00₺ 218.06₺
PS4
Skyworld
219.00₺ 252.22₺
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 639.00₺
PS4
Railway Empire
219.00₺ 84.02₺