Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Persona 5 Royal Ultimate Edition

Persona 5 Royal Ultimate Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Persona 5 Royal Ultimate Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

297.99₺

PsnStore UK

403.63₺

PsnStore US

426.39₺

PsnStore ES

1007.36₺

Çıkış tarihi: March 31, 2020
Geliştiren: SEGA EUROPE LTD
Yayıncı: SEGA EUROPE LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
'Persona®5 Royal Ultimate Edition, oyunu ve “Persona®5 Royal DLC Pack”i içerir. “Persona®5 Royal DLC Pack”te “Persona®5 Royal Kasumi Costume Bundle”da bulunan kostüm, savaş ve persona DLC'si, “Persona®5 Royal Battle Bundle” ve “Persona®5 Royal Persona Bundle” içermektedir. Maskeyi takın. Gerçeği ortaya çıkarın.Ödüllü Persona® serisinin evreninde bulunan Persona®5 Royal'de yepyeni bir rol yapma oyunu deneyimine hazırlanın! Joker'in maskesini takın ve Phantom Thieves of Hearts'a katılın. Modern toplumun zincirlerinden kurtulun ve yozlaşmışların zihinlerine sızmak ve yollarını değiştirmelerini sağlamak için büyük soygunlar yapın!'

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
Stardew Valley
99.00₺ 127.81₺