Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Call Of Duty: Black Ops 4

Call Of Duty: Black Ops 4 oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Call Of Duty: Black Ops 4 oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Call Of Duty: Black Ops 4 sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Call Of Duty: Black Ops 4 satın al!

PsnStore

469.00₺

PsnStore US

516.70₺

PsnStore UK

717.84₺

Çıkış tarihi: May 2, 2019
Geliştiren: Activision Blizzard Int'l BV
Yayıncı: Activision Blizzard Int'l BV
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
İçindekiler:- Call of Duty®: Black Ops 4- Her biri Black Jack'in Depolarından 3 özel eşya veren 5 Reserve Crate- Özel Dijital Bonus EşyalarıDigital Edition Bonus Öğeleri:- Tüm Uzmanlar için Black Ops Kıyafeti, Sitting Bull Jesti, Black Ops Skull Arama Kartı, Black Ops Skull Amblemi, Black Ops Skull Çıkartması, Black Ops Skull EtiketiBlack Ops 4'te zorlu, ayakları yere basan ve akıcı bir Çok Oyunculu savaş, dopdolu beş zombi macerası sunan şu ana kadarki en büyük Zombies modu ve Black Ops evreninin muazzam boyutta topyekun iki savaş deneyiminde yaşam bulduğu Blackout yer alıyor.Call of Duty®: Black Ops 4'e dalmak için daha iyi bir fırsat olamaz.Tam oyunun, çevrimiçi Çok Oyuncu moduna erişimi için PlayStation®Plus aboneliği gerekir.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺