Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Construction Simulator 3 — Console Edition

Construction Simulator 3 — Console Edition oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Construction Simulator 3 — Console Edition oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Construction Simulator 3 — Console Edition sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Construction Simulator 3 — Console Edition satın al!

PsnStore US

129.11₺

PsnStore UK

143.47₺

PsnStore

144.00₺

PsnStore ES

153.80₺

Çıkış tarihi: April 7, 2020
Geliştiren: ASTRAGON ENTERTAINMENT GMBH
Yayıncı: ASTRAGON ENTERTAINMENT GMBH
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Pastoral Alp Dağları'nın eteklerini andıracak şekilde tasarlanmış 10 km²'lik bir haritayı keşfet ve üç değişik bölgede oyna. Kontratlar arasındaki boş vakitlerini, serbestçe araç sürmeye uygun açık dünyayı keşfetmek için kullan.Köprü yapımında ve heyecan verici başka görevlerde sağlam ve derin temeller için, Liebherr LB28 sondaj makinesinin keyfini sür! Oyunun birçok hayranının uzun zamandır beklediği bir başka özellik de kokpit görünümü. Artık Construction Simulator 3'ün keyfini araçların içinden çıkarabilir ve kocaman makineleri kontrol etmenin nasıl bir şey olduğunu ilk elden yaşayabilirsin! Bir sürü araç seni bekliyor! Her iş için en uygun aracı seç: Yol yapım projelerine Caterpillar, BOMAG veya WIRTGEN GmbH, VÖGELE AG ve HAMM AG marka makineler ile meydan oku. İlk defa kullanılacak makineler: Bobcat'ten E55 kompakt ekskavatör veya T590 kompakt paletli yükleyici, toprak taşıma işini çocuk oyuncağına döndürecek!1 Oyuncuminimum 2 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080pHareket kontrol özellikleri için bir PlayStation®Move gezinti kontrol cihazı veya Kablosuz Kumanda gerekir.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2020 astragon Entertainment GmbH. © 2020 weltenbauer. Software Entwicklung GmbH. Published and distributed by astragon Entertainment GmbH. Developed with the kind support of Caterpillar, ATLAS, Bell, BOMAG, CASE Construction Equipment, Doosan Bobcat, Liebherr, MAN, MEILLER Kipper, Palfinger, WIRTGEN GmbH, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG and STILL. All other intellectual property relating to the construction equipment, associated brands and imagery (including trademarks and/or copyrighted materials) featured in the game are therefore the property of their respective companies.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Desperados III
499.00₺ 342.09₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 258.86₺
Hemen İncele
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 127.80₺
Hemen İncele
PS4
Railway Empire
219.00₺ 172.55₺