Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Sparkle 2 PS4 And PS5

Sparkle 2 PS4 And PS5 oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Sparkle 2 PS4 And PS5 oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Sparkle 2 PS4 And PS5 sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Sparkle 2 PS4 And PS5 satın al!

PsnStore

67.00₺

PsnStore UK

69.28₺

PsnStore ES

71.72₺

Çıkış tarihi: May 21, 2014
Geliştiren: 10Tons Ltd.
Yayıncı: 10Tons Ltd.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Bu ürün, bu oyunun hem dijital PS4™ versiyonunu hem de dijital PS5™ versiyonunu indirmenizi sağlar.Uzun zaman önce beş büyülü anahtar yaratıldı. Bu anahtarlar gizemli toprakların dört bir yanına dağıldı ve hala bulunamadı. Onları aramaya çok kişi geldi ama hepsi başarısız oldu. Anahtarları bulup sırları ortaya çıkaracak mısın yoksa sende bu topraklarda sonsuza kadar hapis kalanlardan birisi mi olacaksın?ÖZELLİKLER- Muhteşem inceliklere sahip aksiyon-bilmece oyunu- Son moda özel efektler- Üç oyun modu: Hikaye, Hayatta Kalma ve Mücadele- Hikaye içerisinde 90'dan fazla seviye- 16 büyü ile Küre Sapanını süper şarj et- Dublajlı gizemli hikaye- Ödüllü besteci Jonathan Geer'den sinemasal oyun müzikleriBu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir: İngilizceBu oyunun PS4™ versiyonuna zaten sahipseniz, PS5™ dijital versiyonunu ekstra ücret ödemeden edinebilirsiniz ve bu ürünü satın almanıza gerek yoktur. PS4™ disk kopyasının sahipleri, PS5™ dijital versiyonunu her indirmek veya oynamak istediklerinde PS5™'e yerleştirmelidir. PS5™ Dijital Sürüm disksiz konsolunu satın alan PS4™ oyun diski sahipleri, ekstra ücret ödemeden PS5™ versiyonuna sahip olamayacaktır.