Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

How To Survive 2

How To Survive 2 oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! How To Survive 2 oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. How To Survive 2 sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza How To Survive 2 satın al!

PsnStore

13.80₺

PsnStore US

25.75₺

PsnStore UK

28.59₺

PsnStore ES

30.67₺

Çıkış tarihi: Feb. 6, 2017
Geliştiren: 505 GAMES S.R.L.
Yayıncı: 505 GAMES S.R.L.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Zombi enfeksiyonu dünya genelinde bir salgına dönüştü. Kendini Louisiana'da bulacaksın ve hayatta kalma şansın, güvenli bir kamp inşa etmen ve yetenekli bir kazazede olmana bağlı. Su, yiyecek ve barınak bul ve ilerlemek için becerikli yerlilerle konuş.- Çok oyunculu: Çevrim içi ya da yerel 4 kişi eş zamanlı olarak oynayabilir.- Rastgele ortamlar: Affetmez Missisippi Delta nehir kolundan New Orleans'ın terk edilmiş sokaklarına kadar.- Karakter özelleştirme: Seviye artırırken becerilerini seç ve yükselt ve süpürgeli ve el yapımı zırh, alet ve silahlarla donat.- Derin bir işleme sistemi eşyaları ve materyalleri yüzlerce eşya, alet ve silah oluşturman için kullanmanı sağlar.- Açlığını, susuzluğunu, enerjini ve envanter ağırlığını yönet.- Kampını kur, yükselt ve yükseltilebilir tuzaklar, barikatlar ve atölyelerle koru.- Gece ve gündüz döngüsü ve hava koşulları.- Çok sayıda zombi ve vahşi hayat!- Kanlı öldürücü darbeler ve Kovac’ın Video Hayatta Kalma Rehberi ile inanılmaz eğlence.1-4 OyuncuAğ Oyuncusu 2-4 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 4 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©Eko Software 2017. Tüm hakları saklıdır. 505 Games tarafından yayımlanmıştır. 505 Games ve 505 Games logo, 505 Games S.r.l. ve/ veya iştiraklerinin tescillenmiş markasıdır. Tüm hakları saklıdır.