Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Pistol Whip

Pistol Whip fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pistol Whip satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

209.92₺

PsnStore

272.00₺

PsnStore UK

281.90₺

PsnStore ES

287.02₺

Çıkış tarihi: July 30, 2020
Geliştiren: Cloudhead Games Ltd.
Yayıncı: Cloudhead Games Ltd.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
John Wick ve Equilibrium gibi, yenilmez kahramanların olduğu aksiyon filmlerinden esinlenilen Pistol Whip'te yüksek tempolu müziklerle her biri özenle tasarlanmış aksiyon sahnelerinde silahınla savaş. Müziğin ön plana çıktığı geleneksel oyunların aksine Pistol Whip'te sınır yok. Ritim eşliğinde özgürce ateş et, yakından saldır veya hedeflerden kaçın.o Şiddetle dolu sinematik bir evrende yüksek tempolu FPS deneyimini kendini müziğin akışına bırakarak yaşa.o Kendi ritmini bul, taktik veya müzikal tarzlardan birini seç ve becerilerini arkadaşlarına karşı ve dünya çapındaki liderlik tablolarında konuştur.o Banka soygunlarından robot isyanlarına kadar uzanan, her biri müziğe göre özenle tasarlanmış sahneleri bire bir yaşayarak kendini çılgın bir rüyanın ortasında bul.o Dual Wield gibi çeşitli oyun modlarında tempoyu sonuna kadar yükselt ve silahlı dövüş sanatları deneyimini yaşa.o Daimi hareket sağlayan ve rahatlığı ön plana koyan tasarım sayesinde VR tutması yaşamadan sürekli savaş.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 336.33₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺