Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Prototype Biohazard Paketi

Prototype Biohazard Paketi fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Prototype Biohazard Paketi satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

359.00₺

PsnStore UK

469.91₺

PsnStore ES

503.63₺

Çıkış tarihi: July 22, 2015
Geliştiren: Activision Blizzard Int'l BV
Yayıncı: Activision Blizzard Int'l BV
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
'Paket Prototype® ve Prototype®2'yi DLC ile birlikte içerir.PROTOTYPE: Evrimin eşiğinde ne olduğunu keşfet. Geçmişi hakkında bir hafızası olmayan, varlığının gizemini çözmeyi amaçlamış, genetik olarak mutasyon geçirmiş bir şekil değiştiren olan, nüfusu yoğun New York Şehrini yerle bir ederek, Parkur-stili hareketlerle ilerleyen ve yoluna çıkan herkesi harcayan, harcadığı kişilerin hafızalarını, fiziksel kişiliklerini ve yeteneklerini ele geçiren Alex Mercer'i oyna...PROTOTYPE 2: NEW YORK ZERO'ya HOŞ GELDİN. Prototype®2, orjinal Prototype®'ın emsalsiz katliamını alıyor ve en iyi şekil-değiştirme silahına dönüşme tecrübesini devam ettiriyor. Yıkıcı bir salgın Çvş. James Heller'in ailesinin canını aldı ve onu PROTOTYPE'a dönüştürdü. İnanılmaz yeni şekil-değiştirme yetenekleri ve güçleriyle donanarak bunun sorumlusu olan Alex Mercer'dan intikam almak için New York Zero çölünü avlanarak ve öldürerek geçmelisin. İndirme DLC'yi içerir.1 Player21GB Required HDD SpaceBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2015 Activision Publishing, Inc. Activision and Prototype are registered trademarks of Activision Publishing, Inc. All rights reserved.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Desperados III
499.00₺ 218.06₺
PS4
Skyworld
219.00₺ 251.93₺
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 639.00₺
PS4
Railway Empire
219.00₺ 83.92₺