Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Walking Dead: Michonne — A Telltale Miniseries

The Walking Dead: Michonne — A Telltale Miniseries fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Walking Dead: Michonne — A Telltale Miniseries satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore UK

70.38₺

PsnStore

74.40₺

PsnStore US

75.58₺

PsnStore ES

78.48₺

Çıkış tarihi: Feb. 23, 2016
Geliştiren: Telltale Games
Yayıncı: Telltale Games
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries, Robert Kirkman'ın çok satan çizgi romanındaki efsanevi bıçak kullanıcısı karakterini başrole taşıyor. Geçmişi peşine bırakmayan ve hayale gelmeyecek bir kaybı ve pişmanlığı yaşayan Michonne'in, 126. ve 139. sayılar arasında neden çizgi romanda olmadığı açığa çıkarılıyor. Bu mini serinin üç bölümü boyunca oyuncular Michonne'nin Rick, Ezekiel ve diğer grup üyelerinde neden ayrıldığını ve neyin onu geri getirdiğini keşfedecekler. Ödüllü Telltale Games'in sunduğu bu yeni mini serinin üç bölümünü (Bölüm 1-3 şimdi erişilebilir) içerir.1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2016 Telltale, Inc. THE WALKING DEAD is TM and © 2016 Robert Kirkman, LLC. Based on the Comic book by Robert Kirkman, Tony Moore and Charlie Adlard. Telltale, Telltale Games and the Telltale Games logo are registered trademarks of Telltale, Inc. All rights reserved.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Desperados III
499.00₺ 218.06₺
PS4
Skyworld
219.00₺ 251.93₺
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 639.00₺
PS4
Railway Empire
219.00₺ 83.92₺