Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Wasteland 2: Director's Cut

Wasteland 2: Director's Cut fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Wasteland 2: Director's Cut satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

252.22₺

PsnStore

259.00₺

PsnStore UK

293.65₺

PsnStore ES

302.14₺

Çıkış tarihi: Oct. 13, 2015
Geliştiren: InXile Entertainment
Yayıncı: InXile Entertainment
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Orijinal Fallout'un üreticilerinin sunduğu Wasteland 2, dünyanın ilk kıyamet sonrası RPG oyununun devamıdır.Wasteland'ın cehennemi andıran toprakları izinizi bırakmanız için sizi bekliyor… veya bunu denerken ölmeniz için. 80 saati aşan oyun suresiyle, Çöl Korucu birliğinizi nükleer atık bölgesinin bu kısmındaki en yok edici silahlarla donatacaksınız, strateji becerilerinizin sınırlarını test edeceksiniz ve Wasteland'a adaleti getireceksiniz.Özellikler:- Her Sorunun Tek Bir Çözümü Yok: Kapıyı açmak için anahtarı bulmak istemiyor musunuz? Kilidi seçin, botunuzla kırın veya açmak için patlatıverin!-Karar Verme... Sonuçlarıyla: Hem kısa hem de uzun vadeli tepkisellikle, seçimleriniz dalga dalga yayılır, oyundaki olayları değiştirerek Wasteland'dakilerin hayatını sonsuza dek değiştirir.-Devasa ve Özelleştirilebilir: Yüzlerce karakter. Korucularınızın görünüşünde binlerce değişiklik yapabilirsiniz. 150'den fazla silah. Her bir oyuncu kendine özel bir deneyim yaşar.

PS4

Benzer Ürünler