Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Walking Dead: Season Two

The Walking Dead: Season Two fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Walking Dead: Season Two satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

76.65₺

PsnStore

77.40₺

PsnStore ES

91.07₺

PsnStore UK

92.50₺

Çıkış tarihi: Oct. 31, 2014
Geliştiren: Telltale Games
Yayıncı: Telltale Games
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Zombi kıyametinden sonra yetim kalan küçük kız Clementine’ın hikayesine devam ettiğimiz bu beş bölümlük oyun serisinden, The Walking Dead: Season Two. Tek başına kendini koruması gereken bu kız, delirmiş dünyada hayatta kalmayı öğrenmiştir.The Walking Dead: Season One’daki olaylardan sonra birkaç ay geçmiştir ve Clementine güvenlik arayışı içindedir. Ama sıradan bir çocuk, yaşayanların bazen ölülerden daha da beter olduğu bu dünyada hayatta kalmak için ne yapabilir? Clementine olarak, hayatta kalma içgüdünüzü ve ahlaki değerlerinizi sınayacak olaylar ve ikilemlerle yüzleşeceksiniz. 2012 Yılın Oyunu ödülünü kazanan oyunun devamında seçimleriniz ve aksiyonlarınız etrafınızdaki hikayeleri değiştirecek.• Season One ve 400 Days’de yaptığınız seçimler Season Two’daki hikayenizi etkileyecek• İçinde bulunduğu dünya yüzünden çabuk büyümesi gereken yetim kız Clementine olarak oynayın• Yeni kazazedelerle tanışın, yeni mekanları keşfedin ve1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2014 Telltale, Inc. THE WALKING DEAD is TM and © 2014 Robert Kirkman, LLC. Based on the Comic Book by Robert Kirkman, Tony Moore and Charlie Adlard. Telltale, Telltale Games and the Telltale Games logo are trademarks of Telltale, Inc. All Rights Reserved.

PS4

Benzer Ürünler