Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Guacamelee! 2

Guacamelee! 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Guacamelee! 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

168.12₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore

189.00₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: Aug. 21, 2018
Geliştiren: DRINKBOX STUDIOS INC.
Yayıncı: DRINKBOX STUDIOS INC.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Güreçşi Juan Aguacate, Metroidvania tarzında, yeni bir macera için emekliliğinden vazgeçiyor. Meksika kültürü ve halk sanatlarından ilham alınmış arsız yeni hain ve ucubelerle dolu (ve birkaç eski dostun bulunduğu) devasa, el çizimi bir dünyayı keşfedin. İskelet sürülerini yenmek için kemik kıran güreş hamleleri öğrenin ve platform mücadelelerinin üstesinden gelin... Dahası Illuminati Tavuklar hakkında bir şey söyleyen oldu mu? Kesinlikle biz söylemedik!Özellikler:- Siz ve en iyi amigolarınız için 4 oyunculu yerel ağ desteği!- Yeni geliştirme sistemi: Yeni hamle ve dövüş becerileri öğrenmek için dünyanın çeşitli yerlerindeki “eğitimcileri” keşfedin!- Yepyeni arenalar. Mangrov Bataklıklarından Cehennemin ta kendisine kadar! - Orijinal oyunun iki katı düşman türü ve alışılmamış yeni düşman liderleri!- Meksikalı elektro müziği ve yeni, gelişmiş görüntüleme motoru sayesinde daha muhteşem görseller!- Antik tavuk becerilerini öğreten, pek gizli olmayan tavuk cemiyeti!

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺