Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Dragon Quest XI S: Echoes Of An Elusive Age – Definitive Edition

Dragon Quest XI S: Echoes Of An Elusive Age – Definitive Edition oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Dragon Quest XI S: Echoes Of An Elusive Age – Definitive Edition oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Dragon Quest XI S: Echoes Of An Elusive Age – Definitive Edition sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Dragon Quest XI S: Echoes Of An Elusive Age – Definitive Edition satın al!

PsnStore

219.00₺

PsnStore US

343.58₺

PsnStore US

343.58₺

PsnStore ES

410.31₺

PsnStore UK

419.04₺

Çıkış tarihi: Dec. 4, 2020
Geliştiren: Square Enix LTD
Yayıncı: Square Enix LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
PS4'e özel bonus:- Statik temaEfsanevi RYO serisinin son oyununun en mükemmel sürümü!Definitive Edition, çok beğenilen DRAGON QUEST XI'in orijinal halindeki tüm içeriğin yanı sıra karakterlere özel ekstra senaryoları, müzikleri orijinal veya büyük orkestra haliyle oynama seçeneğini, 2D ve 3D grafik modları arasında geçiş yapma özelliğini, Japonca seslendirme seçeneğini ve çok daha fazlasını sunuyor! Onu ele geçirmeye ant içmiş bir dünyada yaşayan seçilmiş kişi Luminary rolünde destansı bir maceraya atıl. Luminary ve sadık yoldaşlarından oluşan benzersiz ekibi, peşlerine düşen serserilerden kurtulmak ve Erdrea dünyasını kaosa sürüklemek isteyenlerin korkunç planlarını altüst etmek için birlikte çalışıyor. Kaçırılmaması gereken bu macerada DRAGON QUEST'in devasa dünyasını keşfet ve içindeki gücü harekete geçir!