Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Owlboy

Owlboy fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Owlboy satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

209.00₺

PsnStore US

210.07₺

PsnStore UK

211.39₺

PsnStore ES

222.33₺

Çıkış tarihi: April 25, 2018
Geliştiren: D-Pad Studio
Yayıncı: D-Pad Studio
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Owlboy é um jogo de aventuras em plataformas movido pela história, no qual podes voar e explorar um mundo completamente novo nas nuvens! Apanha os teus amigos e leva-os contigo enquanto exploras os céus. Ultrapassa obstáculos e grandes inimigos, numa das aventuras mais detalhadas desta era.Sendo mundo, o Otus luta para estar à altura das expectativas dos outros mochos. As coisas vão de mal a pior quando subitamente aparecem piratas dos céus. O que se segue é uma viagem por ruínas infestadas de monstros, com encontros inesperados, segredos bem guardados e fardos que ninguém deveria ter de suportar.- Uma carta de amor à arte em píxeis para um público novo, Owlboy é uma aventura de ação movida pela história, com uma mistura única de voo e plataformas.- Leva contigo o que quiseres Recruta os amigos do Otus como artilheiros para voarem contigo, cada um com as suas próprias habilidades e histórias.- Grandes masmorras com grandes e complexos combates finais.1 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Owlboy™

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺