Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Ultimate Fmv Bundle

The Ultimate Fmv Bundle oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! The Ultimate Fmv Bundle oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. The Ultimate Fmv Bundle sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza The Ultimate Fmv Bundle satın al!

PsnStore

479.00₺

PsnStore ES

564.21₺

PsnStore UK

574.24₺

Çıkış tarihi: April 2, 2020
Geliştiren: Wales Interactive Limited
Yayıncı: Wales Interactive Limited
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
The Complex, Wales Interactive tarafından sunulan interaktif bir bilim kurgu gerilim filmidir. Londra'da gerçekleşen büyük bir biyolojik silah saldırısından sonra iki bilim adamı kendilerini zaman ve havanın giderek tükendiği bir laboratuvarda kilitli bulurlar.Late Shift, alınan risklerin büyük olduğu bir FMV suç gerilimidir. Londra'da acımasız bir soyguna katılmaya zorlandığınızda sizi yedi farklı sondan birine götürecek olan uyarlanabilir senaryolar sayesinde, bu interaktif sinematik deneyimde kendi maceranızı seçeceksiniz.The Bunker Adam Brown'un (The Hobbit) başrolde oynadığı ve The Witcher, Broken Sword ve SOMA'nın arkasındaki yazar yeteneğine dayanan bir canlı aksiyon ve psikolojik korku oyunu.Shapeshifting Detective, gizli konuşmaları ve özel karşılaşmaların kilidini açmanıza izin veren, başka karakterlere dönüşebilen bir dedektif olarak oynadığınız bir doğaüstü-noir cinayet gizemi FMV oyunudur. Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2020 Wales Interactive Ltd. Wales Interactive and Wales Interactive Logo are trademarks of Wales Interactive Ltd. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺