Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Nano Assault Neo-X

Nano Assault Neo-X oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Nano Assault Neo-X oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Nano Assault Neo-X sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Nano Assault Neo-X satın al!

PsnStore US

86.04₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: Oct. 29, 2014
Geliştiren: Shin'en multimedia
Yayıncı: Shin'en multimedia
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Ölümcül Nanostray virüsünün nano evrende yayılmasını önle. Nefes kesen mikroskobik bir dünyayı zikzakla. Milyonlara karşı teksin.Nano Assault NEO-X, twin-stick tarzında eşsiz ve heyecanlı bir PlayStation®4 shoot'em up oyunudur.Oyun beş dilde oynanabiliyor: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca.1-2 Oyuncuminimum 25 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi'ne ve bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PSN'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© 2014 Shin'en Multimedia GmbH. All rights reserved.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺