Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Cast Of The Seven Godsends — Redux

Cast Of The Seven Godsends — Redux fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Cast Of The Seven Godsends — Redux satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

13.40₺

PsnStore UK

13.51₺

PsnStore ES

14.00₺

Çıkış tarihi: July 20, 2016
Geliştiren: MERGE GAMES
Yayıncı: MERGE GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Cast of the Seven Godsends - Redux, klasik 2 boyutlu vur-kaç aksiyon oyunlarının oyun dünyasına hükmettiği günlere geri dönüyor. Dört zorluk seviyesi, fethedilecek altı bölge, on iki bölüm ortası ve bölüm sonu canavarı, yedi tanrısal zırh seti, beş ana silah ve otuz beş savaş büyüsü!Şeytani imparator Zaraaima, Dareca diyarlarının varisi olan bebeği kaçırdı. Kral Kandar, oğlunu kurtarma mücadelesinde krallığının altı bölgesini baştan sona dolaşırken Dareca'nın yedi tanrısının yardımına başvurmak zorundadır. Karanlık ormanlarda, balçıklı bataklıklarda, uğursuz değirmenlerde, cehennemsi volkanlarda, karlı dağlarda, altın şehirlerde ve şeytani kalelerde savaşırken, imparatorun ordularıyla yüzleşmesi gerekiyor. Her bölgeyi, krala hızlı bir ölüm sunmaya yemin etmiş bölüm sonu canavarları koruyor. Bu görevinde Kral Kandar'a yardım etmek için tanrısal zırhı giyin, farklı silahlar kuşan ve güçlü büyüler yap. Kral oğlunu ve krallığını kurtarabilecek mi? 1 Oyuncuminimum 1 GB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Cast of the Seven Godsends - Redux is developed by Raven Travel Studios, production support from IV Productions and published by Merge Games Ltd. © 2015. Merge Games Ltd. is a registered trademark of Merge Games Ltd. Cast of the Seven Godsends - Redux and Raven Travel Studios are trademarks or registered trademarks of Raven Travel Studios. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

PS4

Benzer Ürünler