Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Drawful 2

Drawful 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Drawful 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

46.14₺

PsnStore

57.75₺

PsnStore UK

58.04₺

PsnStore ES

60.85₺

Çıkış tarihi: June 21, 2016
Geliştiren: JACKBOX GAMES, INC.
Yayıncı: JACKBOX GAMES, INC.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Popüler Fibbage, Quiplash ve YOU DON’T KNOW JACK parti oyunlarının perde arkasındaki ekip şimdi de berbat çizimlerin ve kahkahalı yanlış yanıtların oyunu olan Drawful’u sunuyor. Telefon veya tabletinizi kullanarak “cips sürahisi” veya “zurna ile ölüm” gibi garip ve komik şeyler çizeceksiniz.Diğer oyuncular ise çizimin ne olduğuna ilişkin (olasılıkla berbat) düşüncelerini yazacak ve bu yanıtlar çoktan seçmeli testin yanlış cevapları olacak. Sonra herkes - hatta, sayısı binlere ulaşabilecek seyirciler - GERÇEK yanıtı tahmin etmeye çalışacak.Drawful 2, arkadaşlarınızla birlikte daha da çılgın özel oyunlar kurmak için kendi oluşturduğunuz komut istemlerini ekleme yeteneği gibi yeni özelliklerin yanı sıra, veri akışı açısından aralarında oyuncu sansürlemenin de bulunduğu genişletilmiş araçlar içerir.NOT: Drawful 2 sadece İngilizcedir.NOT: Bu oyun yerel olarak birden fazla oyuncu ile oynamak için olmakla birlikte uzaktaki oyuncularla internet üzerinden de keyfi çıkartılabilir.Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Arise: A Simple Story
144.00₺ 144.00₺
PS4
Jüpiter Ve Mars
109.00₺ 42.18₺
PS4
Ao Tennis 2
239.00₺ 239.00₺
PS4
Skyworld
219.00₺ 252.14₺