Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Hot Wheels Unleashed — Ultimate Stunt Edition

Hot Wheels Unleashed — Ultimate Stunt Edition oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Hot Wheels Unleashed — Ultimate Stunt Edition oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Hot Wheels Unleashed — Ultimate Stunt Edition sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Hot Wheels Unleashed — Ultimate Stunt Edition satın al!

PsnStore

639.00₺

PsnStore Endonezya

762.61₺

PsnStore US

775.10₺

PsnStore US

775.10₺

PsnStore UK

837.50₺

PsnStore ES

923.33₺

Çıkış tarihi: Sept. 27, 2021
Geliştiren: MILESTONE SRL
Yayıncı: MILESTONE SRL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
ÖN SİPARİŞ – HEMEN ÖDEME YAPMANIZ GEREKİYORÖn siparişinizi iptal etmek dahil ön sipariş vermek hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement'ı (Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi) okuyun. Otomatik indirme için PS4™ PS5™ sisteminizde Otomatik Oturum Açma ve Otomatik Giriş etkinleştirilmiş olmalıdır.HOT WHEELS UNLEASHED™ - Ultimate Stunt Edition ön siparişi ver ve şunları al: - HOT WHEELS™ - Sportscars Pack, iki araç içerir (Track Manga™ ve GT-Scorcher™)- HOT WHEELS™ - Beefed Up Pack, iki araç içerir (HW Armored Truck ve Baja Bone Shaker™)- HOT WHEELS™ - Street Beasts™ Pack, iki araç içerir (Shark Bite™ ve Tomb Up™)- 3 günlük erken erişimHot Wheels™ Evrenindeki en iyi araçları topla, şahane pistler yap ve nefes kesen yarışlara dal.HOT WHEELS UNLEASHED™'in tadını, şunları içeren Ultimate Stunt Edition ile eksiksiz bir şekilde çıkar:- Oyunun tam sürümü- HOT WHEELS™ Pass Vol. 1- HOT WHEELS™ Pass Vol. 2KOLEKSİYONCU MUSUN YOKSA SANATÇI MI? İKİSİ DEEn efsane ve en çok aranan Hot Wheels™ araçları seni bekliyor. Bu araçları tam gaz yarıştırmaya hazır ol!Özel üniforma düzenleyiciyle kişiliğini yansıt ve kalabalığın arasında öne çık.HER ZAMAN İŞ BAŞINDAHarika yarışlarda mücadele ederek yeteneklerini göster ve saf eğlenceye hazır ol! Drift at, turboyu doldur ve kendini olağanüstü döngülere bırak ama dikkatli ol! Çok yavaş olursan yer çekimi, üzerine düşeni yapar.Zorluk ne kadar fazlaysa zafer de o kadar büyük olur.2 kişilik bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınla yan yana yarış ya da çevrimiçi mücadelelerde 12 taneye kadar rakiple karşılaş.PİSTİNİN ŞEKLİNİ ORTAYA KOYYarışlarına ev sahipliği yapmayı bekleyen, kendine has özelliklere sahip devasa interaktif ortamlarda her nesne, pistin ayrılmaz bir parçası olabilir. Şu ana kadarki en heyecan verici pist düzenleyici ile yaratıcılığını serbest bırak! Çevrendekilerden yararlanarak pistini yap ve yarış pistinin içinde ve dışında harika bir düzen kur. Efsane "turuncu parçayı" büküp esnet; döngüler, özel takviyeler, engeller ve özel unsurlar ekleyerek yarışların için inanılmaz bir eğlence parkı yarat. Yarattığın en çılgın eserleri çevrimiçi paylaş ve diğer oyuncuların yaptıklarını dene.KENDİ DÜNYANDA YARIŞKendi odanı, maceran sırasında toplayacağın bir sürü unsurla döşe ve orada en heyecan verici yarışlara ev sahipliği yap.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Desperados III
499.00₺ 342.09₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 258.86₺
Hemen İncele
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 127.80₺
Hemen İncele
PS4
Railway Empire
219.00₺ 172.55₺