Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Deception IV: The Nightmare Princess

Deception IV: The Nightmare Princess fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Deception IV: The Nightmare Princess satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

426.24₺

PsnStore

439.00₺

PsnStore ES

505.97₺

PsnStore UK

534.76₺

Çıkış tarihi: Aug. 14, 2015
Geliştiren: Koei Tecmo Europe Ltd
Yayıncı: Koei Tecmo Europe Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Kötü tarafını ortaya çıkar! Kabuslar Prensesi Velguirie, insanları tuzağa düşürerek şeytanı diriltmek için kendi görevinde tekmelerini ve taklalarını kullanır. Tüm yeni modern aşamalar da dahil olmak üzere, çeşitli yerlerde 180'den fazla tuzak kur!-Yeni aşamalar: Spor salonu, hastane ve park! -Yeni görev modu: Kabuslar Prensesi Velguirie'nin hikayesini keşfet!-Kendi kurbanlarını yaratmak için düşman düzenlemesi-Deception IV'ün tüm içeriği: Kan Bağları...ve daha fazlası!*Deception IV: Blood Ties'ta edinilen tuzaklar, beceriler ve kostümler Deception IV: The Nightmare Princess'e aktarılabilir.1 Oyuncuminimum 24 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Deception IV: The Nightmare Princess ©2015 KOEI TECMO GAMES CO., LTD. Deception, The Nightmare Princess and the TECMO logo are trademarks or registered trademarks of KOEI TECMO GAMES CO., LTD. The KT logo is a registered trademark of KOEI TECMO HOLDINGS CO., LTD. All Rights Reserved.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.95₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺