Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Active Soccer 2 DX

Active Soccer 2 DX oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Active Soccer 2 DX oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Active Soccer 2 DX sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Active Soccer 2 DX satın al!

PsnStore US

86.04₺

PsnStore US

86.04₺

PsnStore

95.00₺

PsnStore UK

95.60₺

PsnStore ES

102.50₺

Çıkış tarihi: Dec. 14, 2016
Geliştiren: Gianluca Troiano
Yayıncı: Gianluca Troiano
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Active Soccer 2 DX, büyüleyici oynanabilirliği ve öğrenmesi kolay/uzmanlaşması zor kontrolleriyle tempolu bir oynama deneyimi sunan heyecan verici bir futbol oyunu.Active Soccer 2 DX, farklı uluslararası ligleri, kupaları ve şampiyonaları içeren eksiksiz bir kariyer moduyla geliyor. 5'inci ligdeki bir İngiliz takımının menajeri olduğunu hayal et - belirli bir bütçen var ve oyuncu satın alarak, taktik geliştirerek, takımı yöneterek ve gerçek maçlar yaparak daha yüksek liglere çıkmaya çalışıyorsun!- Dünyanın dört bir köşesinden 850 takımı (kulüp ve milli takım) ve özel becerilere sahip 22.000 oyuncuyu destekleyen kariyer modu - Klasik takımlar ve yüzlerce efsanevi oyuncu - Müsabaka tasarlayıcısı- Değişken hava koşulları- Chris Huelsbeck tarafından hazırlanmış müziklerActive Soccer 2 DX PlayStation®41-4 OyuncuAğ Oyuncusu 2-1 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 50 MB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pActive Soccer 2 DX PlayStation®Vita1 Oyuncuminimum 50 MB alan gerekirBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Bu Cross-Buy ürününü PS4™ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.