Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Waking Violet

Waking Violet oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Waking Violet oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Waking Violet sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Waking Violet satın al!

PsnStore US

60.20₺

PsnStore US

60.20₺

PsnStore

67.00₺

PsnStore UK

69.28₺

PsnStore ES

71.72₺

Çıkış tarihi: July 3, 2018
Geliştiren: MIXEDBAG SRL
Yayıncı: MIXEDBAG SRL
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Waking Violet, muhteşem büyüler ve eşsiz bir zamanı geri alma mekaniği içeren, üstten bakmalı, iki boyutlu bir klasik bulmaca oyunudur.Oyunu, büyümek isteyen ve uyanamadığı bir rüyaya hapsolmuş utangaç bir genç olan Violet olarak oynarsınız. Çözülen her bulmaca, sizi uyanmaya ve gerçek hayatınıza dönmeye daha da yakınlaştıracak. Ancak bu rüyada olmanızın bir nedeni var ve rüyadan kurtulmak o kadar da kolay olmayabilir...-42 affetmeyen seviye-Heyecan verici büyüleri öğrenin-Sihirli bir dünyayı keşfedin ve sizi orada tutanın ne (ya da kim) olduğunu bulun-Mana kazanın, büyüler yapın, başarısız olun, hareketlerinizi geri alın ve tekrar deneyin-Eşsiz bir tarzda, el ile çizilmiş güzel grafikler-Konsantrasyonunuzu artırmak için düşük tempolu, inanılmaz müziklerWaking Violet PlayStation®41 Oyuncuminimum 3 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pWaking Violet PlayStation®Vita1 OyuncuMinimum Kayıt Boyutu 2048 KBBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright 2016 - 2018 Marco Mastropaolo & MixedBag Srl