Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Moose Life

Moose Life fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Moose Life satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

106.59₺

PsnStore UK

116.36₺

PsnStore

119.00₺

PsnStore ES

126.41₺

Çıkış tarihi: Feb. 16, 2021
Geliştiren: LLAMASOFT LTD
Yayıncı: LLAMASOFT LTD
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Moose Life, trippy, psychedelic trans shooter oyunu. 1980'lerin atari oyunu tarzında yaratılan Moose Life, size trans bölgesine heyecan verici bir yolculuk sunuyor.Muhteşem ateşli aksiyon ve en iyi tekno film müziği ruh halinizi yükseltecek. VR'niz varsa, kendinizi daha fazla tatmin için bırakın.Sizi geyikler ve mantarlarla dolu mutlu, alışılmışın dışında bir zevk alanına götürmek için özel olarak tasarlanmış tuhaf, heyecan verici bir voksel atari oyunu.1994'te, yeni bir arcade oyun türünün ilk örneklerinden birini yarattık: Atari Jaguar'da "Tempest 2000" ile trans shooter.O zamandan beri, hem oyunlar hem de görselleştiriciler - kullanıcılarında coşkulu bir deneyim yaratmak için özel bir niyetle, oyuncuların sırf oynama eylemi çok iyi hissettirdiği için tekrar tekrar geri dönecekleri bir şey olan yazılımlar yaratıyoruz.Yol boyunca unutulmaz dönüm noktaları arasında Sanal Işık Makinesi ışık sentezleri, Xbox 360 müzik görselleştiricisi ve Space Giraffe, Gridrunner Revolution, Polybius ve Minotaur Arcade oyunları gibi oyunlar yer alıyor.Son yıllarda bu deneyimleri VR dünyasına da taşıyoruz. Başa takılan ekranlar herkesin geleceğidir ve artık yarattığımız her şeyi sanal gerçeklik içinde veya dışında oynanabilir hale getiriyoruz. Bir VR başlığı aracılığıyla dalmak, oyunlarımızın ruh halini iyileştiren, coşkulu doğasını daha da etkili hale getirir.Moose Life, coşkulu transa yolculuğumuzun son adımıdır. 80'lerin atari oyunu tarzında, ancak tamamen sürükleyici 3D / VR'de oluşturuldu. Eugene Jarvis'in kendisinin zihninde olduğunuzu hissedeceksiniz.

PS4

Benzer Ürünler