Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Wolfenstein: Alt History Collection

Wolfenstein: Alt History Collection oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Wolfenstein: Alt History Collection oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Wolfenstein: Alt History Collection sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Wolfenstein: Alt History Collection satın al!

PsnStore

409.00₺

PsnStore US

687.25₺

Çıkış tarihi: June 30, 2020
Geliştiren: Bethesda
Yayıncı: Bethesda
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Wolfenstein Alt History Collection, oyuncuları dünyanın Nazi kontrolünde olduğu ürkütücü bir alternatif gerçeklikte destansı bir maceraya çıkarıyor. Wolfenstein serisinin büyük beğeni toplamış dört oyunu Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Wolfenstein II: The New Colossus ve Wolfenstein: Youngblood 'da Nazi saflarını topunla tüfeğinle dümdüz et.Bu koleksiyonda Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Wolfenstein II: The New Colossus , ve co-op Wolfenstein: Youngblood 'ı içeriyor.Alt History Collection'la otuz yıldan fazla zamana yayılmış, detaylı, birbiriyle bağlantılı, aksiyon ve Nazi öldürmeyle dolu hikâyeleri deneyimle. 1940'ların savaşta harap olmuş Avrupa'sından 1960'ların Nazi işgali altındaki Amerika'sına ve 1980'lerin faşist kaynayan Paris sokaklarına kadar uzanan, heyecan verici bir macerada Nazi savaş makinesini geri püskürtmek için yeni ittifaklar kurup savaşçı toplamaya hazır ol.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺