Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Aca Neogeo King Of The Monsters

Aca Neogeo King Of The Monsters oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Aca Neogeo King Of The Monsters oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Aca Neogeo King Of The Monsters sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Aca Neogeo King Of The Monsters satın al!

PsnStore

67.00₺

PsnStore US

68.81₺

PsnStore UK

69.28₺

PsnStore ES

71.72₺

Çıkış tarihi: July 20, 2017
Geliştiren: HAMSTER CORPORATION
Yayıncı: HAMSTER CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'KING OF THE MONSTER', 1991'de SNK tarafından yayınlanan bir aksiyon oyunu.Oyuncular, mevcut olan altı canavardan birini seçip, en güçlü canavar ünvanını talep etmek için Japonya'ya doğru savaşıyorlar.Saldırı ve tekme gibi normal saldırılara ek olarak, alev ve ışın saldırıları gibi düşmanların üstesinden gelmek için daha tahrip edici teknikler uygulayın.‶ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺