Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Rogue Trooper Redux

Rogue Trooper Redux oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Rogue Trooper Redux oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Rogue Trooper Redux sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Rogue Trooper Redux satın al!

PsnStore US

215.24₺

PsnStore

219.00₺

PsnStore UK

239.20₺

PsnStore ES

256.40₺

Çıkış tarihi: Oct. 17, 2017
Geliştiren: REBELLION INTERACTIVE
Yayıncı: REBELLION INTERACTIVE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Siz son Genetic Infantryman (GI)siniz. Savaş için yetişip Quartz Zone katliamının amirleri tarafından ihanete uğrayınca savaş alanına tek kişilik manga olarak giriyor ve tüfeğinizde, çantanızda ve kaskınızda ölmüş üç askerin duyarlı biyoçiplerini taşıyorsunuz.YENİDEN DÜZENLENEN HAYDUTKlasik HD grafikler, biçim değiştirmiş eşyalar, dinamik ışıklandırma, desteklenmiş geometri, yeni özel efektler ve fazlasıyla geri dönüyor. Yeni özellikler ayrıca modern kumanda, ekstra zorluk ayarları ve yenilenmiş kapsama sistemi de içeriyor.TAKDİR GÖREN MÜCADELEÜnlü yazar Gordon Rennie tarafından kaleme alınmış kapsamlı bir macerada 13 görev boyunca savaşın. Sinsi Nort rejimiyle Quartz Zone, Petrified Forest, Harpo’s Ferry dâhil Rogue Trooper çizgi romanının ikonik konumları boyunca savaşın.KESKİN MUHAREBERogue Trooper’ın zamansız gizli aksiyon oynanabilirlik harmanını, ateş tabanlı muharebesini ve destansı sanatsal yapıtlarını tecrübe edin.1 OyuncuAğ Oyuncuları 2-4DUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Copyright © 2017 Rebellion. All rights reserved. The Rebellion name and logo, the 2000 AD name and logo and the Rogue Trooper name and logo are trademarks of Rebellion and may be registered trademarks in certain countries.