Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Earthfall Deluxe

Earthfall Deluxe fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Earthfall Deluxe satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

252.12₺

PsnStore

259.00₺

PsnStore UK

293.65₺

PsnStore ES

302.14₺

Çıkış tarihi: July 3, 2019
Geliştiren: Nimble LLC
Yayıncı: Nimble LLC
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Deluxe hem tam oyun hem de Hazmat Paketini içermektedir, karakterlerinizin dört yeni giysisinin ve yeni biyolojik tehlike temalı silah ciltlerinin kilidini açar.Dünyamız uzaylıların istilasına uğradığında, insanlık tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır. Earthfall, acımasız uzaylı drone sürüleri ve onların esrarengiz efendileri karşısında sağ kalmaları için oyunculara meydan okuyan, dört oyuncuyla oynanan, iş birliğine dayalı bir nişancı oyunudur.• Zorlu İş Birliği-- Oyuna girin, çıkın ve zamanımızın en büyük iş birliğine dayalı oyunlarından ilham alan bu klasik dört oyunculu, iş birliğine dayalı silah oyununa dâhil olun• Yukarıdan gelen Ölüm -- Her oyun seansını yoğun, heyecan verici, taze ve tek kelimeyle ölümcül kılan, yöntemsel olarak oluşturulan bir uzaylı tehdidi olan sürüye karşı mücadele et• Tam Teçhizatlı Müttefikler -- Gelişmiş silahlar, inşa edilebilir savunmalar ve basılabilir silahlar kullanarak bir uzaylı istilasına karşı savaşınDünya sona erdiğinde, savaş başlar.1 OyuncuAğ Oyuncusu 2-4 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 10 GB alan gerekirUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.@ 2018 Holospark LLC. Her hakkı saklıdır. Earthfall ve Holospark logosu ABD ve / veya diğer ülkelerde Holospark LLC'nin tescilli ticari markalarıdır.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺