Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Bioshock Infinite: The Complete Edition

Bioshock Infinite: The Complete Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bioshock Infinite: The Complete Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

168.99₺

PsnStore

179.00₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: May 29, 2020
Geliştiren: 2K
Yayıncı: 2K
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Yanlış insanlara borçlanan özel dedektif Booker DeWitt'in imkansız bir görevi üstlenmesi gerekiyor: bulutların üzerinde yüzen Columbia şehrine gidip Elizabeth adında tutsak bir kadını kurtarmak. Elizabeth zamanın dokusunda yırtıklar yaratma gücüne sahip ve onu tutsak eden kişi bu gücünün kendi çarpık Amerikan rüyasını gerçekleştirmesini sağlayacağını düşünüyor.Ayrıca şunları içerir:• BioShock Infinite: Burial at Sea Episodes 1 & 2 - Felaket bir şekilde iki parçalı bir senaryoya bölünmeden Rupture'ı keşfedin.• Clash in the Clouds - Yepyeni 4 ortamda BioShock Infinite savaşında ustalığınızı kanıtlayın ve mücadeleleri tamamlayarak bonus içeriğin kilidini açın.• Columbia's Finest Pack - 500 Gümüş Kartal, 5 Maymuncuk, 6 Ekipman ve 2 silah yükseltmesiyle maceranıza önde başlayın.• Early Bird Special Pack - Bir Machine Gun Damage Upgrade, Pistol Damage Upgrade, her iki silah için birer altın görünümü ve kullanışlı beş Infusion'ı içeren bu özel donanım setiyle cephanenizi genişletin.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺