Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

The Telltale Batman Shadows Edition

The Telltale Batman Shadows Edition fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Telltale Batman Shadows Edition satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

219.00₺

PsnStore UK

297.04₺

PsnStore ES

303.54₺

Çıkış tarihi: March 20, 2020
Geliştiren: Telltale Games
Yayıncı: Telltale Games
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Gölgelere adımınızı atın ve Telltale'in Batman'inin çarpık dünyasını, Kara Şövalye'nin ve Gotham şehrinin bozulmuş kişiliğinin yeni ve uğursuz bir şekilde hayata geçirilişini deneyimleyin. Yeniden renklendirilmiş oynanış ve yeniden işlenmiş dokularlla geliştirilmiş The Telltale Batman Shadows Edition, Dark Knight'ın zengin, görsel olarak zorlayıcı geçmişinin ruhuna sadık kalarak tüm Telltale Batman iki sezonunun bölümlerini, tek bir versiyonda topladı. Şunları içerir:•Batman: The Telltale Series (Bölüm 1-5)•Batman: The Enemy Within (Bölüm 1-5)•Batman Shadows ModPS4 ™ ile uyumludur.Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Software Code © 2016-2019 LCG Entertainment, Inc. All other elements © 2016-2017 DC Comics. BATMAN and all related characters, their distinctive likenesses, and related elements are the property of DC Comics. ™ & © 2016-2017. Telltale, Telltale Games, Crowd Play, the Crowd Play logo and the Telltale logo are trademarks and/or registered trademarks of LCG Entertainment, Inc. All rights reserved.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.95₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺