Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Ooo: Ascension

Ooo: Ascension oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Ooo: Ascension oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Ooo: Ascension sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Ooo: Ascension satın al!

PsnStore

85.00₺

PsnStore US

86.04₺

PsnStore UK

88.42₺

PsnStore ES

92.24₺

Çıkış tarihi: Jan. 31, 2020
Geliştiren: Extra Mile Studios, Ltd
Yayıncı: Extra Mile Studios, Ltd
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
oOo: Ascension, şimşek hızında bir refleks ve beceri testi - geminizi bu kısa ama acımasızca zorlu kulvarlar boyunca götürebilecek misiniz? Minyatür gezegenler ve devasa hüsranlarla dolu bu retro fütürist dünyada her milisaniye önemlidir.1-2 Oyuncuminimum 300 MB alan gerekirHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.© Extra Mile Studios 2020

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺