Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Rusty Gun

Rusty Gun fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rusty Gun satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

41.91₺

PsnStore

43.00₺

PsnStore UK

43.36₺

PsnStore ES

45.23₺

Çıkış tarihi: Aug. 14, 2020
Geliştiren: Victory Road
Yayıncı: Victory Road
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Dünya dışı oyunlar, video oyunlarındaki popüler konuklardır. Eminim her biriniz dünyayı o kadar çok kez kurtarmış sayılmaz ve bir ya da başka bir gezegene barış getirmiş. Tüm bu sinir bozucu uzaylı istilacıları ellerine ulaşabildikleri her şeye saldırmayı ve yakalamayı severler. Bu daha önceydi, bu şimdi gerçekleşiyor ve inan bana gelecekte tekrar olacak.Rusty Gun'da uzaylılar, aşırı kaslı maço, sakız hayranı, siyah giyinmiş gizli bir organlaşma ve hatta suçiçeği tarafından karşılanmaz. Bu kez Dünya'nın savunucusu ve kendi özel barışı, tüm balıkları korkutmak suretiyle en sevdiği balıkçılık eğlencesini bozan uzaylılar tarafından yaralanan sıradan bir yaşlı eski Earthling gibi görünüyor. Herhangi bir tereddüt etmeden yaşlı adam eski ve paslı tüfeğini tek bir hedefle aldı - yabancı işgalcilere, dünyanın ellerinde balık avlarken Dünya'yı yok etme fikrini göstermek - mümkün olan en kötü fikir.Uzaylı kir çantalarının istila ettiği yerleri keşfedin, tüfeğiniz için sırlar ve yeni mermi türleri bulmaya devam edin. İnsanlığın tüm kaderinin sizin ellerinizde olduğunu ve sadece yaşlı, huysuz ve öldürmeyi sevdiğinizi unutmayın.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 336.33₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺