Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Crosscode

Crosscode fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Crosscode satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

167.92₺

PsnStore UK

187.89₺

PsnStore

189.00₺

PsnStore ES

201.39₺

Çıkış tarihi: July 9, 2020
Geliştiren: DECK13 INTERACTIVE
Yayıncı: DECK13 INTERACTIVE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
CrossCode'da odak noktası oyunun hissine odaklanıyor: iki popüler türden en iyisini alın ve olağanüstü bir oyun deneyimi yaratın - bu her zaman öncülümüz olmuştur. CrossCode bunu yapar. Eski okul bulmacalarını, çocukluğunuzun aksiyon maceralarından, modern rol yapma oyunlarından çeşitli ekipman ve becerilerinizle birleştirirsiniz. Aksiyon dolu savaşlar sırasında becerilerinizi ve araçlarınızı ustaca kullanmayı ve rakiplerinizin zayıf noktalarını keşfetmeyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda, uzun vadede hiçbiri ikinci olmayan bir savaş sistemi geliştirmek için becerilerinizi geliştirin.

PS4

Benzer Ürünler