Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Hotel R’N’R

Hotel R’N’R oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Hotel R’N’R oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Hotel R’N’R sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Hotel R’N’R satın al!

PsnStore

182.00₺

PsnStore UK

185.35₺

PsnStore ES

194.84₺

Çıkış tarihi: May 28, 2020
Geliştiren: Wolf & Wood Interactive Ltd.
Yayıncı: Wolf & Wood Interactive Ltd.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'Hotel R’n’R, kötü davranışı teşvik eden gonzo VR rockstar simülatörüdür. Ruhunu The Devil'e sat, otelleri parçala ve Rezil ol. Otel personeli ve kendi gevşek bileklerinizden gelen baskı size karşı, ancak 36'dan fazla silah ve önünüzde bir Dünya Turu ile yaratıcı olma zamanı.Her otel, havai fişekleri aydınlatmadan ve Yöneticiyi dışarıda tutmaya çalışmadan önce stratejinizi keşfetmek ve planlamak için zamana sahip benzersiz bir fizik tabanlı yıkım oyun alanıdır. Islak Balık, Sıcak Tutkal, Sığır Prods, C4 ve Alt Makineli Silahlar dahil olmak üzere garip tatmin edici silahlardan oluşan cehennem bir piyon mağazası ve Şeytan'ı yatıştırmak için bir dizi Zorluk, en Infamous olmak beynini ve görünüşünü alır.'Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺