Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Aca Neogeo Art Of Fighting 2

Aca Neogeo Art Of Fighting 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Aca Neogeo Art Of Fighting 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

67.00₺

PsnStore US

67.54₺

PsnStore UK

68.03₺

PsnStore ES

70.42₺

Çıkış tarihi: Aug. 11, 2017
Geliştiren: HAMSTER CORPORATION
Yayıncı: HAMSTER CORPORATION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'ART OF FIGHTING 2', 1994 yılında SNK tarafından yayımlanan bir dövüş oyunu.Oniki savaşçı, 'King of Fighters' nın en büyük mücadele şampiyonasında en güçlü olanı olarak taçlandırılmak üzere yarışıyor.  Yenilenmiş 'Rage Guage' gibi yeni mekanik, zayıf ve güçlü saldırıların eklenmesi ve iniş kurtarma teknisyeni, savaşların önceki unvana göre daha yoğun olduğu anlamına geliyor!‶ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

None
None

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺