Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Raiden V: Director's Cut

Raiden V: Director's Cut fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Raiden V: Director's Cut satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

252.14₺

PsnStore

259.00₺

PsnStore UK

293.65₺

PsnStore ES

302.14₺

Çıkış tarihi: Oct. 27, 2017
Geliştiren: UFO Interactive
Yayıncı: UFO Interactive
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
ORİJİNAL BÜLTEN-HELL GERİDİR!Arcade, Raiden'ın 25 yıl önce atış türüne damgasını vurdu. Öğrenmesi kolay, master to hard, PS4™'ün en modern ve en gelişmiş formunda geliyor! Savaş gelgitinin sürekli sürprizi yaptığı yeryüzünün geleceği için savaşa katılın.Oyun modları:Hikaye Modu - Tüm yeni öyküler katlanmış ve dönüyor! Hikaye performansınıza bağlı olarak değişir!Patron Misyonu - Patronları özel koşullar altında yenilgiye uğratın ve skor tablolarında yarışın!Galeri - ortaya çıkmayı bekleyen, onlarca karakter, konsept ve oyun sanatları!Özellikler:- 1 - 2 oyuncuya destek veriyor (çevrimdışı)- Yeni gemi hasar sistemi (sağlık çubuğunu kullanır, yaşamaz)- Farklı Savunma, Hareketlilik ve alt silahlara sahip 3 farklı gemi- Kısa süre 'alt silahları' artıran yeni 'Cheer Attack'- Seride ilk kez seslendirme- Yönetmen Kesme Özel Seviyeleri1-2 Oyuncuminimum 5 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Published by UFO Interactive Games. ©2017 Tommo Inc. UFO Interactive Games and the UFO Interactive Games logo are trademarks of Tommo Inc. All Rights Reserved.©MOSS CO., LTD. ALL RIGHTS RESERVED. LICENSED BY SEIBU KAIHATSU INC.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺