Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Brain In Retro Space

Brain In Retro Space fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Brain In Retro Space satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

29.00₺

PsnStore UK

29.25₺

PsnStore ES

30.12₺

Çıkış tarihi: Nov. 25, 2019
Geliştiren: ERIK GAMES YAZILIM
Yayıncı: ERIK GAMES YAZILIM
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Erik Games, oyuncuları 80’lerin retro dünyasını deneyimlemeye davet ediyor. Brain in Retro Space, çoklu oyun modlarıyla tüm oyunculara hitap ediyor. En sevdiğin araba ve uzay aracını seç ve yeteneklerine meydan oku.İKİ OYUN BİR ARADADüşman arabalarını yollarda kandırabilir veya uzayda meteorları atlatabilirsiniz.TEKLİ MODDA ELİNİZİ ALIŞTIRIN80’lerin retro tecrübesiyle bu rahat modda oyunu öğrenin.ÇOK GÖREVLİ BECERİLERİNİZİ TEST EDİNBir seferde iki aracı kontrol etmek zor olacak. Zorluğu ikiye katlayın ve beyninizin sınırlarını zorlayın.VS MODUNDA ARKADAŞINIZLA OYNAYINArkadaşınızla bölünmüş ekran moduyla eğlencenin keyfini yaşayın. Rakibinize zor anlar yaşatmak için yeteneklerinizi kullanın.Herkesin istediği 80’lerin retro konsepti geri döndü.1-2 OyuncuHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.All rights belong to Erik Games

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺