Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Guards

Guards oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Guards oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Guards sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Guards satın al!

PsnStore US

42.98₺

PsnStore UK

47.74₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

51.19₺

Çıkış tarihi: May 21, 2021
Geliştiren: Drageus Games S.A.
Yayıncı: Drageus Games S.A.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Dört kahraman bir kötülük ordusu ile karşı karşıya! En üst düzey beceriler, sihirli eserler, kahraman yükseltmeleri ve akıllı taktikler... Bunların tümü Boss'u yenmeye yardımcı olacak.Özellikler- Sıraya dayalı özgün bir savaş sistemi- Eşsiz becerilere ve savaş tekniklerine sahip sekiz kahraman- Çok sayıda ek beceri, çok çeşitli sihirli öge- Sınırsız sayıda taktik seçenekleri- En deneyimli strateji uzmanlarına bile gerçek bir zorluk yaratacak ek zorluk seviyeleriOynanışOyunun temel özelliği sıraya dayalı eşsiz bir savaş sistemi sunmasıdır. 3'ü ön cephede savaşırken 4.sü takım arkadaşlarının arkasından sağlık kazandıran 4 kahramanlı bir ekibi komuta ediyorsun. Bir hamle yapmak için kahramanlardan herhangi ikisinin pozisyonunu değiştirmen gerek. Kahraman, arka cepheden öne geçerse süper saldırı kullanır. Örneğin, şövalye karayı titretip bütün düşmanları sersemletirken avcı bir yayı enerji ile dolduruyor ve aynı anda tüm düşmanlara ok atıyor.