Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Storm Boy

Storm Boy oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Storm Boy oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Storm Boy sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Storm Boy satın al!

PsnStore US

51.59₺

PsnStore

57.00₺

PsnStore UK

59.71₺

PsnStore ES

61.45₺

Çıkış tarihi: Nov. 20, 2018
Geliştiren: Blowfish Studios
Yayıncı: Blowfish Studios
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
'Colin Thiele'nin 1964 tarihli çocuk kitabıyla aynı adı taşıyan Storm Boy, Murray River'ın ağzında, Güney Avusturalya sahillerinde yer alır. Burada, başrol oyuncusu piyonlu pelikan yavrularını kurtarır. Bunlardan biri, daha sonra çocuğun evcil hayvanı ve sadık arkadaşı olur. Bay Percival.Fırtına Çocuğu ve Bay Percival'ın kontrolünü ele alarak klasik masalın etkileşimli bir yeniden anlatımını deneyimleyin. Örneğin, bir çift, bir fırtına sırasında telli denizcileri kurtardığında olduğu gibi. Arkadaşlıklarını yaşayın ve kum aktiviteleri, yelken, kılçık avı, oyun oynama, kum sörfü, pelikan beslemesi ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli eğlenceli ve rahatlatıcı mini oyunlar boyunca deniz aktivitelerinin tadını çıkarın.'Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce