Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Space Hulk: Tactics

Space Hulk: Tactics oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Space Hulk: Tactics oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Space Hulk: Tactics sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Space Hulk: Tactics satın al!

PsnStore

219.00₺

PsnStore US

258.31₺

PsnStore UK

299.03₺

PsnStore ES

307.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 9, 2018
Geliştiren: FOCUS HOME INTERACTIVE
Yayıncı: FOCUS HOME INTERACTIVE
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Space Hulk: Tactics, Warhammer 40.000 evreninde geçen ve bu kült klasik formüle eşsiz bir sürpriz ögesi katan Space Hulk masaüstü oyununun aslına bağlı bir uyarlamasıdır. Bir Terminator Space Marines veya ölümcül bir uzaylı Genestealer takımı olarak kanlı çatışmalara katıl. Kendine has, öyküsel senaryoda savaşarak ilerle: bir Blood Angels takımını ileriye taşı, özelleştir ve geliştir veya bir Space Hulk oyununda ilk kez, bir Genestealer sürüsünü kontrol et! • Devasa bir Space Hulk üzerinde kanlı taktik savaşlarına katıl• Blood Angels gözüyle ve ilk kez Genestealers olarak iki senaryoyu oyna!• Dark Angels, Ultramarines, Blood Angels, Space Wolves ve hatta Genestealers birimlerini yüzlerce kozmetik eşya, kart ve ekipman ile özelleştir.• Çevrimiçi rekabete dayalı çok oyunculu modda yeteneklerini diğer oyunculara karşı test et. • Sezgisel bir harita oluşturma aracı ile kendi görevlerini yarat ve başkalarıyla paylaş.1 OyuncuAğ Oyuncusu 2-2 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 5 GB alan gerekirUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Space Hulk: Tactics © Copyright Games Workshop Limited 2018. Space Hulk, the Space Hulk logo, GW, Games Workshop, Space Marine, Genestealer, 40K, Warhammer, Warhammer 40,000, 40,000, the ‘Aquila’ Double-headed Eagle logo, and all associated logos, illustrations, images, names, creatures, races, vehicles, locations, weapons, characters, and the distinctive likeness thereof, are either ® or TM, and/or © Games Workshop Limited, variably registered around the world, and used under licence. Space Hulk: Tactics, developed by Cyanide Studio, published by Focus Home Interactive. All rights reserved to their respective owners.