Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Bloodstained: Ritual Of The Night

Bloodstained: Ritual Of The Night oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Bloodstained: Ritual Of The Night oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Bloodstained: Ritual Of The Night sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Bloodstained: Ritual Of The Night satın al!

PsnStore

284.00₺

PsnStore US

343.58₺

PsnStore ES

410.31₺

PsnStore UK

419.04₺

Çıkış tarihi: June 18, 2019
Geliştiren: 505 GAMES S.R.L.
Yayıncı: 505 GAMES S.R.L.
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Bloodstained: Ritual of the Night 19. yüzyılda İngiltere'de geçen yandan görünümlü aksiyon RPG bir gotik korku oyunudur. Paranormal bir güç muazzam büyülü güçler yüklenmiş kristal kırıkları ortaya çıkardı.Bir simyacının laneti yüzünden vücudu yavaşça kristalize olan yetim Miriam olarak oyna. İnsanlığı ve kendini kurtarmak için Miriam kale içinde savaşmalı ve büyücü Gebel'i alt etmesi gerekmektedir. Cehennemin bosslarını ve sayısız kölesini yenmek için geniş bir silah, ekipman ve ganimet yelpazesinin kilidini aç, topla, craft yap!

Benzer Ürünler