Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Wired Italian Adventure Bundle

Wired Italian Adventure Bundle oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Wired Italian Adventure Bundle oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Wired Italian Adventure Bundle sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Wired Italian Adventure Bundle satın al!

PsnStore

259.00₺

PsnStore US

284.15₺

PsnStore UK

299.03₺

PsnStore ES

307.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 28, 2020
Geliştiren: WIRED PRODUCTIONS LIMITED
Yayıncı: WIRED PRODUCTIONS LIMITED
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Wired Productions, sektörün önde gelen bağımsız İtalyan oyun stüdyosundan iki muhteşem macera oyunu sunuyor.Macera seni bekliyor! 'The Town of Light'ta Volterra tımarhanesine girerek geçmişi gün yüzüne çıkar ve 'Close to the Sun'da Nikola Tesla'nın yüzen bilimsel ütopyasında gemideki bilinmeyen tehlikelerle yüzleş.The Town of Light:Zihinsel bir rahatsızlık semptomları gösteren 16 yaşındaki bir kız olan Renée'nin gözlerinden oyna ve geçmişine ait pek çok sorunun cevabını onunla birlikte arayarak küçüklüğünü geçirdiği yeri keşfet. Close to the Sun:Uluslararası suların derinliklerinde Tesla'nın Helios'u hareketsiz duruyor. Bilimsel araştırma amaçlı serbest ütopyada Rose Archer, kardeşini bulma umuduyla gemiye adım atıyor ve hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını anlıyor. Girişte tek bir sözcük yankılanıyor... KARANTİNA!1 Oyuncu Çevrimdışı19 GB Kurulum BoyutuPlayStation®4 Pro uyumluBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.The Town of Light © 2017 LKA.it. Developed by LKA.it. Published by Wired Productions. Close to the Sun © 2019 Storm in a Teacup S.R.L. Developed by Storm in a Teacup S.R.L. Published by Wired Productions Ltd. All rights reserved.