Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Snakeybus

Snakeybus oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Snakeybus oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Snakeybus sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Snakeybus satın al!

PsnStore US

103.27₺

PsnStore UK

113.55₺

PsnStore

115.00₺

PsnStore ES

123.02₺

Çıkış tarihi: April 1, 2020
Geliştiren: DIGERATI DISTRIBUTION
Yayıncı: DIGERATI DISTRIBUTION
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Absürt bir arcade sürüş oyunu olan Snakeybus'ta çılgınca puan peşinde koşarken en büyük tehlike sizsiniz! Daha fazla puan kazanıp otobüsünüzün uzunluğunu artırmak için şehrin sokaklarında cirit atarak otobüse binen yolcuları gidecekleri yere götürün! Hızlanın, zıplayın ve kendi yaptığınız engel parkurundan geçin! Çeşitli haritalar, modlar ve otobüs tipleri ile kıvrımlı pistte sürüş becerilerinizi sınayın! Yolcu kalmasın, Snakeybus kalkıyor! Önemli ÖzelliklerEn yüksek puana ulaşmak için sürekli uzayan otobüsünüzün çevresinden, üstünden ve altından dolanınParis, Miami, öklit dışı alan ve yatakhane odası dahil 11 farklı haritadaki duraklardan yolcu toplayınOkul Servisi, Parti Otobüsü ve Çift Katlı Otobüs gibi heyecan verici yeni otobüslerin kilidini açınİster Klasik modda oynayın ister Zamana Karşı, Sonsuz ve Havadan modlarında becerilerinizi sınayınEn iyi Snakeybus sürücüsü olun - skor tablolarında arkadaşlarınıza meydan okuyunBu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce1 Oyuncuminimum 506 MB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Stovetop, LLC ©2020/ Digerati ©2020/ Stage Clear Studios ©2020

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Desperados III
499.00₺ 342.09₺
Hemen İncele
PS4
Skyworld
219.00₺ 258.86₺
Hemen İncele
PS4
Xcom 2 Collection
639.00₺ 127.80₺
Hemen İncele
PS4
Railway Empire
219.00₺ 172.55₺