Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Football, Tactics And Glory

Football, Tactics And Glory fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Football, Tactics And Glory satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

349.00₺

PsnStore ES

404.75₺

PsnStore UK

415.90₺

Çıkış tarihi: Jan. 22, 2020
Geliştiren: Toplitz Productions
Yayıncı: Toplitz Productions
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Football, Tactics & Glory, futbol dünyasında geçen bir strateji oyunu.Football, Tactics & Glory, futbol menajerliği oyun türünün kurallarını yeniden yazıyor ve bu türü sadece futbol menajerliğinin kitabını yazmış oyuncular için değil, herkes için ilgi çekici hale getiriyor. Bu oyunda futbol menajerliği oyunlarındaki gibi sonu gelmeyen tablolar, sayılar, rutinler ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar yönetme gereksinimi yok. Fakat oyuncuları yüzlerce saat boyunca kendine bağlamaya yetecek derinliğe de sahip.Sıra tabanlı oynanıştan, strateji veya yönetme oyunlarından keyif alıyorsan Football, Tactics & Glory'e bayılacaksın.ÖZELLİKLER- Eşsiz sıra tabanlı oyun sistemi- Ekonomi ve RYO öğelerine sahip kulüp geliştirme- Ayrıntılı yüz oluşturma- Çevrimiçi oyun desteği- Aynı cihazda sırayla en fazla 8 kişiyle birlikte oynama desteği1 OyuncuAğ Oyuncusu 2-2 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirirminimum 600 MB alan gerekirUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.Football, Tactics & Glory ©2019 Creoteam Games Ltd. Published by Toplitz Productions GmbH. Developed by Raylight Games Srls. All rights reserved.

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Jüpiter Ve Mars
109.00₺ 42.69₺
PS4
Art Of Balance
64.00₺ 76.72₺
PS4
Pool Slide Story
92.00₺ 118.81₺
PS4
Chess Knights: Shinobi
28.50₺ 34.05₺