Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Spitlings

Spitlings fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Spitlings satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore

109.00₺

PsnStore US

127.81₺

PsnStore UK

142.38₺

PsnStore ES

151.80₺

Çıkış tarihi: July 30, 2020
Geliştiren: HANDY GAMES GMBH
Yayıncı: HANDY GAMES GMBH
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Bir kez tükürdüğün zaman bırakamayacaksın!Spitlings bir ya da dört oyuncu ile oynanabilecek kaotik bir aksiyon arcade oyunudur. Spitlings adı verilen dişleri ile baloncuklar tükürebilen veya zıplayabilen büyüleyici dikdörtgen şeklindeki yaratıkları kontrol edin!Amacınız basit olsa da başarılması bir o kadar zor: Ekranın etrafında sıçrayan tüm baloncuklardan kurtulun!Gerçek Bir Ortak Çalışma DeneyimiSpitlings, ortak çalışmayı ciddiye alan çok oyunculu bir oyundur:Bir oyuncu başarısız olursa, herkes seviyeye yeniden birlikte başlar.Bu da oyunu zorlu bir çılgın deneyim haline getiriyor - Çevrimiçi arkadaşlarla bir araya gelip oynamak için mükemmel bir oyun. Birçok seviyeyi belki de tükürük payı... Yani kıl payı geçerken çok fazla bağrışmanın da dahil olacağı yoğun anlara hazırlıklı ol. Yerinde durmayan baloncuklardan kaçınmaya ve onları bölmeye çalışırken zaten sınırlı olan tedariğine göz kulak ol. Daha zorlu bir versiyonunu oynamak ve farklı renk temalarının ve Spitling'lerin kilidini açmak için her seviyenin süre meydan okumasını alt et!Hikaye ModuSpitlings, gökdelen memleketlerinde huzurlu bir yaşam süren mutlu küçük canlılardır. Tek dertleri hava: Durmadan üstlerine yağıp baloncuklara dönüşen, kendilerini yakalayan ve kasabalarını mahveden kötü bir yapışkan yağmurla karşı karşıyalar! Tek bir seçenekleri var: Tüm baloncukları bölmek ve arkadaşlarını alt katlarda serbest bırakmak zorundalar. Yol boyunca kiminle karşılaşabileceklerini kim bilebilir…Arcade ModuBaşka bir kaos katmanı ekleyen mutasyoncularla birlikte gelen parti moduna göz atmayı unutma. Baş aşağı oynamak ister misin? Asla atlamaktan vazgeçmek istemiyor musun? Uzay kaskı takmak ister misin? Biz hepsini hallederiz! Deneyimi isteğine göre özelleştirmek için tercih ettiğin oyun modlarını, mutasyoncuları ve seviye havuzlarını ayarla. Sonra arkadaşlarını davet et ve tükürmeye başla! Performansın, bir çok farklı ve benzersiz madalya ile değerlendirilecek...Özellikler- Aksiyon dolu, son derece ilgi çekici, arkadaşlarınla çığlık atacağın çok oyunculu bir eğlence-Dört kişiye kadar oynama imkanı- Eğer biri başarısız olursa, herkes yeniden başlar: Tam bir ortak çalışma oyunu!- Zorlu versiyonu sürümlerinin kilidini açmak için 100+ seviye oynayın ve verilen süreleri yenin- Oynamak için 70+ temanın ve 100 Spitling'in kilidini açın- Ayrıntılı, etkileşimli komik ara sahneler ile hikayeye dahil olun- Birkaç benzersiz mutasyon setiyle parti modunda kaosu artırın

PS4

Benzer Ürünler

PS4
Snowrunner
284.00₺ 284.00₺
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 255.71₺
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺